Tłumaczenia

Terminowość i wysoki standard usług, wykonywanych zgodnie z zasadami etyki zawodowej – to nasze największe atuty. Wykonujemy tłumaczenia pisemne: zwykłe, przysięgłe, dokumenty samochodowe, akty USC, akty notarialne, świadectwa oraz tłumaczenia ustne obejmujące obsługę tłumacza przy udzielaniu ślubów cywilnych i kościelnych, zawieraniu umów notarialnych, prowadzeniu umów handlowych, również podczas spotkań, konferencji i szkoleń.

Tłumaczenia przysięgłe obejmują dokumenty i akty prawne i prawnicze (akty notarialne, wyciagi z rejestrów, świadectwa, zaświadczenia, dokumenty wydawane przez Urząd Stanu Cywilnego, zaświadczenia z Urzędu Skarbowego, wyroki sądowe)

Tłumaczenia zwykłe obejmują materiały promocyjne, foldery reklamowe, materiały szkoleniowe dla pracowników, strony intenetowe, cv i listy motywacyjne, korespondencja prywatna i biznesowa itp)

Tłumaczenia ustne – zapewniamy obsługę językową podczas konferencji, prezentacji, negocjacji handlowych, szkoleń, spotkań technicznych grup roboczych, rozpraw sądowych, grup turystycznych i wszelkich innych imprez, które wymagają obsługi tłumaczy, w tym również tłumaczy przysięgłych. Wykonujemy również tłumaczenia konsekutywne i symultanicznych wraz z obsługą techniczną i sprzętową. Wykonujemy równiez tłumaczenia przez telefon oraz tłumaczenia wyjazdowe.

Zapraszamy do
składania zamówień online

Już teraz mogą Państwo zlecić nam tłumaczenie wybranego dokumentu lub tekstu, bez konieczności wychodzenia z domu. Wystarczy uzupełnić poniższy formularz zgłoszeniowy, a my w ciągu kilkunastu minut skontaktujemy się z Państwem udzielając wszelkich niezbędnych informacji, w godzinach urzędowania biura od poniedziałku do piątku w godz. od 8:00-17:00.

Kontakt

Biuro Tłumaczeń Translex BOCHNIA
ul. Kowalska 1/3
32-700 Bochnia, Polska
Mob. +48 509 740 857
Tel: +48 14 610 52 10

Biuro Tłumaczeń Translex BRZESKO
Plac Żwirki i Wigury 3 (II piętro, nad Bankiem BHP)
32-800 Brzesko, Polska
Tel: +48 660 790 474

X

Witaj! Mam na imię Magdalena - w czym mogę pomóc?


Możesz do nas zadzwonić albo...

...napisać wiadomość. Odpiszemy możliwie jak najszybciej!

Magdalena Całka
Project Manager

+48 660 790 474
biurobrzesko@translex.pl